خدمات ما

گرافیک دیزاین

طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی و طراحی برای سوشال مدیا از جمله فعالت های واحد گرافیک دیزاین این مرکز میباشد.

طراحی موشن گرافیکس

باتوجه به این که ویدیو یکی از مؤثرترین ابزارها برای انتقال اطلاعات است، موشن گرافیک همواره در اولویت فهرست سازمان های قرار دارد زیرا پیام را میتواند بصورت موجز و جذاب تر به جامعه هدف ارایه دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کند این گونه از ویدیو گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی بصورت تلفیق با تصاویر واقعی اجرا می شود و در رسانه ساخت تیزر و معرفی رویداد ها کاربردهای زیادی را دارد

تیزر تبلیغاتی

با پیشرفت تکنولوژی و رشد سریع تلفن‌های هوشمند علاوه بر تلویزیون، راهکارهای بازاریابی گوناگونی پیش روی کسب‌وکارها قرار گرفت تا مسیر کسب مزیت رقابتی را دنبال کنند از این رو در شبکه های اجتماعی مخاطبان یک محصول یا خدمت حین چک کردن صفحه خود میتوانند با خدمات یا محصولات شما آشنا شوند . ما با آمیزه ای از هنر و تجربه میتوانیم با ساخت تیزر های تبلیغاتی موجبات ارتباط با گروه‌های هدف تان را شکل دهیم.

به طور خلاصه هدف از ساخت تیزر یا ویدیو تبلیغاتی ، انتقال یک پیام مشخص در مورد یک محصول، برند یا خدمات  به صورت ویدیویی است. ساخت یک ویدیو تبلیغاتی حرفه‌ای با توجه به رقابت بالا در عرصه بازاریابی می‌تواند بر افزایش میزان فروش شما سهم بسزایی داشته باشد.

عکاسی صنعتی

ذهن ما داری یک فرهنگ بصری میباشد. عکس‌ها تصورات ذهنی را گرفته و ضبط می‌کنند و به ما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به خواندن مطلب، موضوع را درک نماییم در عصر امروزکه استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه همه‌گیر شده است، داشتن عکس‌های تبلیغاتی خوب مهم‌تر از همیشه بوده و اهمیت آن احساس می‌شود.

پخش زنده (استریم آنلاین)

پخش زنده رویداد هایی مانند ورکشاپ،سمینار،آیین های افتتاحیه و… بر بستر اینستاگرام، آپارات و وبسایت مجموعه شما که بصورت کاملا حرفه ای و سوییچ چند دوربین نمایش داده میشود.

برگذاری رویداد ها

همکاری در برپایی رویداد هایی هممچون آیین افتتاحیه،رونمایی محصول، برگذاری همایش و …در نیازمند دانش تخصصی و تجربه است هنر های تصویری کلوزآپ با بهره گیری از تیم های فنی و مدیریت رویداد آمادگی دارد تا برگزاری هر نوع رویدادی را سطح استانداردهای جهانی برعهده گیرد و موجبات آرامش خیال و اطمینان خاطر مجموعه شما را فراهم نماید.

پوشش تصویری و عکاسی از رویداد ها

در پوشش تصویری رویداد ها مواردی چون سخنرانی‌ها، نمایش برندهای حاضر، مصاحبه با مدعوین و شرکت‌کنندگان وجود دارد که باعث مانایی رویداد میگردد و شما میتوانید از تصاویر رویداد در رسانه های گوناگون استفاده کنید تا در آینده،  کسب‌وکارها و مخاطبین بیشتری را به شرکت کردن تشویق نمایید

درباره هنر های تصویری مستند سازان کلوز آپ

مرکز هنر های تصویری کلوزآپ از سال 1391 شهر رشت فعالیت خود را در زمینه هنر های بصری آغاز کرد و به پشتوانه سال ها تجربه و تیم خلاقی که تشکیل شد توانستیم همواره مسیر رشد را در پیش گرفتیم و همگام با نیاز های مشتریان بر دانش خود افزودیم تا بازوی قدرتمندی برای معرفی آنان باشیم.

ما آنچه را به تصویر میکشیم که مخاطب دوست داشته باشد و در اندیشه او ماندگار شود و میکوشیم تا ارتباط بین شما و مخاطبتان را همواره زنده نگه داریم.

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید  09117166273

هنر های تصویر کلوز آپ، تجربه یک حس سینمایی

فهرست